Archiwum
Strona główna

Newsy sportowe Sierpc online
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy sportowe Sierpc online

Mistrzostwa Polski Juniorów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym z udziałem sierpeckiego klubu UKS Mechanik

2017-10-31

Mistrzostw Polski Juniorów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym, Chorzów 28-29.10.2017 r.
Mistrzostw Polski Juniorów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym, Chorzów 28-29.10.2017 r.

W dniach 28-29 października 2017 r. Chorzów był organizatorem Mistrzostw Polski Juniorów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym. Zawodnicy sierpeckiego klubu UKS MECHANIK pod opieką trenera Wojtka Skorłutowskiego wzięli w nich udział zaliczając udany start.

Jako pierwszy w sobotę wystartował Konrad Zieliński, który to zdobył brązowy medal w kategorii 16 latków do 74kg wyciskając 100kg.

Kolejnym zawodnikiem był Piotr Bilicki, wyciskając ciężar 110kg został Mistrzem Polski do lat 20 w kat. 66kg.

Następnego dnia rywalizację rozpoczął Kamil Szlufik w kategorii 18 latków do 83 kg zaliczył ciężar 122.5 kg zdobywając wicemistrzostwo Polski.

Ostatnim naszym zawodnikiem był Paweł Przybojewski w kat. 93 kg wyciskając 135kg został srebrnym medalistą Mistrzostw Polski.

Wszystkim tym którzy trzymali za nas kciuki DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!